• Кошик порожній!

Страхувальна система Climbing Technology Axess QR

Код товару: 10709

Виробник: Climbing Technology

text_table_size
10098 грн
У наявності

  Climbing Technology Axess QR - промислова комбінована система з п'ятьма точками кріплення, регульованими плечовими ременями та ножними петлями. Підходить для промальпу, захищає від падіння під час виконання висотних робіт. Робоче навантаження 140 кг.

  Є п'ять точок кріплення та позиціонування. Бічні точки кріплення з двома положеннями: робочий режим - звернений назовні для підключення до лінії позиціонування; режим очікування - складається всередину, щоб не заважати рухам працівника.
  Спинна точка кріплення може вільно обертатися, щоб запобігти випадковому зачепленню, особливо при роботі в обмеженому просторі. Точка кріплення на нижній частині поясного ременя призначена для кріплення ременя безпеки. Використання будь-якої точки забезпечить правильне позиціонування працівника в просторі, якщо він раптом зірветься.

  Система максимально безпечна - спеціальні пряжки запобігають ненавмисному розкриттю в разі неправильного або неакуратного використання системи.

  Регульовані широкі петлі для ніг, які працівник може переміщати вгору і вниз по ногах, щоб забезпечити максимальний комфорт навіть в положенні сидячи.

  Плечові ремені регулюються і оснащені самоблокувальними пряжками, які розташовані так, щоб уникнути травм під час роботи. Пояс широкий, комфортний і відмінно справляється з підтримкою спини. Виконаний зі спеціальної повітропроникної сітки, яка забезпечує відмінну вентиляцію.

  Чотири великі петлі для перенесення обладнання і чотири петлі для карабінів та аксесуарів.

   

  Переваги страхувальної системи Climbing Technology Axess QR:

  • Промислова система з п'ятьма точками кріплення
  • Призначена для промальпу
  • Робоче навантаження 140 кг
  • Забезпечує максимальний комфорт навіть в положенні сидячи
  • Правильне позиціонування працівника в просторі, якщо він раптом зірветься
  • Спеціальні пряжки запобігають ненавмисному розкриттю
  • Плечові ремені та ножні петлі регулюються
  • Пояс широкий, комфортний і відмінно справляється з підтримкою спини
  • Відмінна вентиляція системи
  • Чотири великі петлі для перенесення обладнання
  • Чотири петлі для карабінів та аксесуарів

   

  Видео Climbing Technology:

   

  Страхувальні системи
  Вага системиS-M = 1960 g / M-L = 2000 g / L-XL = 2060 g
  Розмір системиS-M = 60-80 см талія, 45-60 см ножні петлі, 155-175 см зріст / M-L = 70-100 см талія, 50-65 см ножні петлі, 160-185 см зріст / L-XL = 80-120 см талія, 55-75 см ножні петлі, 170-205 см зріст
  Тип системиПромислова комбінована система з п'ятьма точками кріплення, регульованими плечовими ременями та ножними петлями
  Особливості системиПромислова система з п'ятьма точками кріплення, Призначена для промальпу, Робоче навантаження 140 кг, Забезпечує максимальний комфорт навіть в положенні сидячи, Правильне позиціонування працівника в просторі, якщо він раптом зірветься, Спеціальні пряжки запобігають ненавмисному розкриттю, Плечові ремені та ножні петлі регулюються, Пояс широкий, комфортний і відмінно справляється з підтримкою спини, Відмінна вентиляція системи, Чотири великі петлі для перенесення обладнання, Чотири петлі для карабінів та аксесуарів
  Використання системиПідходить для промальпа, захищає від падіння під час виконання висотних робіт

  Немає відгуків про цей товар.

  Написати відгук