• Кошик порожній!

Намет Forclaz Trek 900 Ultralight 1

Код товару: 10492

Виробник: Quechua

4599 грн
У наявності
Термін поставки, днів:  14

  Намет Forclaz Trek 900 Ultralight 1 призначений для одного туриста. Можливо використовувати для туристичних походів і занять альпінізмом.

  Тамбур по всій довжині намету, відмінна вентиляція. Вага всього 1.3 кг.

  Каркас намету має Y - образну алюмінієву стойку і одну поперечну для розширення простору і додаткової фіксації тамбура. Ця конструкція робить намет дуже стійким. Дуги укладені в єдину систему, позначені різними кольорами і встановлення такого намету займає мало часу, що дуже корисно для альпіністів та учасників швидкісних туристичних змагань. Підходить також для походів по Карпатах.

  Має можливість встановлювати тент окремо, без внутрішнього відсіку. Стійки виготовлені з високоміцного алюмінію DAC Featherlite NS 8.5 мм. Захист від сонця UPF 30+.

  Внутрішній житловий відсік виготовлений з міцного, легкого поліестеру і оснащений вставками з сітчастого матеріалу. Такий підхід дозволяє запобігти можливості намокання матеріалу внутрішнього намету від конденсату і значно покращує систему вентиляції. До того ж, таке рішення серйозно полегшує всю конструкцію намету. Тент сконструйований таким чином, що всередині хустки можна вільно сидіти і при цьому не відчувати дискомфорт від нестачі простору.

  Намет має місткий тамбур по всій довжині намету, що безумовно є хорошим підходом, тому що це компенсує не дуже великі вага і габарити намету.

  Всі шви наметової конструкції через надзвичайно тонкий матеріал виготовлені не в стандартному способі прошивки, а при використанні особливої технології, яка допомагає здійснити надійне з'єднання тонкої тканини. Проте, такі шви продовжують зберігати відмінну зносостійкість. Після тривалого використання намету у вологих умовах, шви намету рекомендується обробляти будь-яким силіконовим складом, для продовження терміну служби.

  Цей намет дуже стійкий до різких поривів і шквального вітру. Дуже добре справляється з випромінюванням сонячного ультрафіолету і добре захищає від рясних опадів. Тим не менш, ми рекомендуємо не залишати намет на тривалий термін під прямими сонячними променями на значній висоті. Благо, намет дуже легко і швидко збирається, так що, постарайтеся не ігнорувати цю раду.

  Для цієї моделі є можливість додатково купити спеціальний Foot Print для запобігання ушкоджень наметового дна. Крім захисту, Foot Print надає можливість встановлювати тент окремо, без внутрішнього спального приміщення.

  Переваги намету Forclaz Trek 900 Ultralight 1:

  • Вага всього 1.3 кг
  • Стійки з високоміцного алюмінію DAC Featherlite NS 8.5 мм
  • Захист від сонця UPF 30+
  • Є можливість встановлювати тент окремо, без внутрішнього відсіку
  • Зручний вхід з москітною сіткою
  • Місткий тамбур по всій довжині намету
  • Відмінна вентиляція
  • Y - подібний алюмінієвий каркас
  • Підходить також для походів по Карпатах
  • Встановлення намету займає мало часу
  • Надзвичайно стійка до поривів і навіть шквалам вітру
  • Шви виконані в спеціальній технології, яка дозволяє надійно з'єднати тонку тканину
  • Виготовлена з надлегкої, міцною і водонепроникної тканини
  • Додаткові внутрішні кишені і кріплення для підвішування спорядження

  Відео намету Forclaz Trek 900 Ultralight 1:

   

  Намети
  ВикористанняПохід
  МісткістьОдномісний
  Кількість входів1 вхід
  Кількість кімнат1
  СтійкиDAC Featherlite NSL Ø 8.5 mm
  Матеріал дна100.00% Polyester (PES) 5000 mm
  Матеріал тенту100.00% Polyester (PES) 4000 mm
  Розмір у складеному вигляді40х12х12 cm
  Вага1,30 kg (max); 1,60 kg (min)
  СезонністьТрьохсезонний
  ОсобливостіСтійки з високоміцного алюмінію DAC Featherlite NS 8.5 мм, Захист від сонця UPF 30+, Є можливість встановлювати тент окремо, без внутрішнього відсіку, Зручний вхід з москітною сіткою, Місткий тамбур по всій довжині намету, Відмінна вентиляція, Y - подібний алюмінієвий каркас, Підходить і для походів по Карпатах, Встановлення намету займає мало часу, Надзвичайно стійкий до поривів і навіть шквалам вітру, Додаткові внутрішні кишені і кріплення для підвішування спорядження

  Немає відгуків про цей товар.

  Написати відгук